Blog

Internetowy skup książek – Opole, jako ratunek dla nieużywanych książek

Wraz z wiekiem oraz rozwojem zmieniają się nasze gusta. Dostrzec to możemy zwłaszcza w wybieranej przez nas literaturze. Dawniej czytane bajki, czy fantastyczne powieści zostają zastąpione thrillerami, horrorami, romansami, czy literaturą  obyczajową, historyczną, bądź psychologiczną. Ile osób, tyle gustów –  ciężko jednak niezmiennie pozostać przy jednym gatunku, zwłaszcza jeżeli kochamy czytać książki. Co zatem robić z nieczytanymi, ale wciąż dobrymi książkami?

Sprzedaj książki i zyskaj więcej miejsca na nowe pozycje!

Kupowanie książek i poszerzanie imponującej kolekcji przeczytanej literatury ma to do siebie, że z czasem mocno ogranicza miejsce w domowej biblioteczce. Aby zyskać dodatkową przestrzeń na nowe książki, warto sprzedać nieczytane pozycje i tym samym podarować im drugie życie. Możesz zanieść je do najbliższego antykwariatu, albo skorzystać z wygodniejszej opcji i wysłać je do skupu książek działającego online.

Internetowy skup książek – Opole i pozostałe miejscowości w Polsce, to obecnie najwygodniejsza opcja na pozbycie się od lat nieczytanej literatury. Szybko i wygodnie zweryfikujesz, czy skup książek jest zainteresowany odkupieniem od Ciebie nieczytanych książek – a jeśli tak to na jaką kwotę. Wystarczy na stronie SkupSzop.pl w zakładce „sprzedaj książki” podać kod ISBN nieużywanej literatury. Trzynastoznakowy kod znajdziesz nad kodem kreskowym książki.

Zaproponowana cena będzie zależna od wielu czynników – m.in.: aktualnej ceny, zapotrzebowania oraz stanu magazynowego skupu książek. Warto przy tym wiedzieć, że SkupSzop zainteresowany jest wyłącznie kupnem książek wydanych po 2005 roku – wyjątek stanowią podręczniki szkolne oraz akademickie. Skup określił także minimalną kwotę, na jaką możesz sprzedać książki. Jest to 40 zł – powinieneś zatem dodać tyle pozycji, aby uzyskać tą kwotę. Maksymalna kwota nie została przy tym określona – możesz zatem sprzedać tyle książek, ile tylko chcesz.

Internetowy skup książek – Opole i cała Polska

SkupSzop to działający wyłącznie niestacjonarne skup książek, który umożliwia szybką i wygodną sprzedaż niepotrzebnej literatury. Nie musisz nigdzie wychodzić, ani jechać, aby przekazać książki do skupu. Wystarczy wypełnić dane i nadać paczkę – możesz zrobić to samodzielnie (wtedy zostanie Ci zwrócony koszt nadania przesyłki na kwotę 7 zł). Możesz także skorzystać z pomocy SkupSzop, który poprosisz o kuriera. Wezwany kurier przyjedzie po odbiór spakowanych książek z etykietą w wybranym przez Ciebie terminie.

Nie ma znaczenia to, gdzie mieszkasz i skąd chcesz nadać paczkę – SkupSzop działa na terenie całej Polski.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz