Blog

Nowoczesne aparaty słuchowe – niemal niewidoczne i niezwykle funkcjonalne

Aparaty słuchowe są niezwykle potrzebnymi urządzeniami, które potrafią ułatwić codzienne funkcjonowanie osobom zmagającym się z problemami ze słuchem. Dzięki niezwykle prężnie rozwijającej się technice, dostęp do coraz lepszych i coraz bardziej nowoczesnych aparatów słuchowych jest niemal na wyciągnięcie ręki. Nowoczesne aparaty słuchowe Geers cechują się nie tylko dyskretnym wyglądem, ale również wieloma, jeszcze bardziej ułatwiającymi życie funkcjami.

Nowoczesne aparaty słuchowe – koniec z bateriami?

Jeszcze do niedawna aparaty słuchowe wyposażone były w baterie, które to z kolei wymagały ciągłej wymiany. Szybkie rozładowywanie było więc niezaprzeczalnie dużym minusem – miłośnicy podróży korzystający na co dzień z aparatów słuchowych mieli utrudnione życie. Konieczność zabierania ze sobą zapasu baterii, a następnie wymienianie ich – potrafiło niejednemu śmiałkowi spędzić sen z powiek.

Nowoczesne aparaty słuchowe są znacznie bardziej wygodne w użytku. Najnowsza generacja aparatów słuchowych zasilana jest akumulatorami. Te po jednorazowym naładowaniu są w stanie wytrzymać około 24 godziny, co pozwoli cieszyć się dobrym słuchem przez całą dobę. Dodatkowo wykazują znacznie dłuższą żywotność w porównaniu do swoich poprzedników, bowiem różnica wynosi aż 40%.

Ładowanie aparatów słuchowych jest niezwykle proste – wszystko odbywa się za pomocą stacji ładującej.

Przyszłość jest teraz – aparat słuchowy połączony z telefonem

Nowoczesne aparaty słuchowe Geers pozwalają na bezprzewodowe połączenie ze smartfonem lub smartwatchem za pośrednictwem Bluetooth. To niezwykle przydatna opcja, pozwalająca na uruchomienie wielu istotnych funkcji, takich jak: regulacja głośności aparatów czy też tłumienie hałasów. To przełoży się na lepsze skupienie podczas rozmowy i większy komfort osoby z problemami ze słuchem.

Wszystko odbywa się z użyciem dedykowanej aplikacji na smartfona, która może zostać zainstalowana zarówno na systemie Android, jak i iOS. Jak więc się okazuje nowoczesne aparaty słuchowe znacznie różnią się od poprzednich generacji – wszystko po to, aby ich użytkownicy mogli żyć znacznie bardziej komfortowo.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz