telebimy reklamowe
Blog

Telebimy reklamowe – dlaczego warto w nie inwestować?

Uważasz, że reklama umieszczona w przestrzeni publicznej, a nie w internecie to przeżytek? Nic bardziej mylnego! Telebimy reklamowe to ciągle doskonały sposób na dotarcie do dużej liczby odbiorców. Wystarczy odrobina kreatywności i profesjonalny telebim, aby zapewnić sobie wspaniałą reklamę.

Telebimy reklamowe – dlaczego warto w nie inwestować?

Współcześnie istnieje cała masa sposobów na reklamę. Mnogość różnorodnych mediów i form przekazu sprawia, że zespoły marketingowe prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych metod na zdobycie nowych klientów. Telebimy reklamowe to jeden z tradycyjnych sposobów, o których nie można zapominać. Duża ilość firm skupia się bowiem obecnie głównie na reklamach znajdujących się w internecie. Jest to jednak dużym błędem, ponieważ dzięki grafikom reklamowym umieszczonym w przestrzeni publicznej możemy przyczynić się do prawdziwego sukcesu marketingowego. Dlaczego telebimy reklamowe gwarantują tak rewelacyjne efekty i w jaki sposób można je wykorzystać? Sprawdź nasz artykuł!

Telebim reklamowy – najważniejsze zalety

Co sprawia, że warto inwestować w telebimy reklamowe? Wpływa na to przede wszystkim fakt, że są one widoczne z daleka. Nie ma szans, by osoba przechodząca w pobliżu dużego ekranu z wyświetlającą się na nim kolorową reklamą, przeoczyła go. Jeśli więc zależy Ci na reklamie, która zwróci uwagę wielu osób, telebim będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niemu możemy osiągnąć masę celów marketingowych. Taka reklama nie jest w dodatku droga – koszty na pewno zwrócą się dzięki zarobkowi uzyskanemu ze zwiększonej sprzedaży produktów lub usług.

Jak wykorzystać telebim reklamowy?

Zastanawiasz się, w jaki sposób telebim reklamowy może Ci pomóc? Istnieje wiele różnorodnych celów, które możesz zrealizować z jego pomocą. Jednym z nich może być zwiększenie rozpoznawalności firmy. Jeśli Twoja marka nie jest jeszcze wystarczająco popularna, duży telebim umieszczony w centrum miasta pomoże to zmienić. Na telebimie możemy też zareklamować nowy produkt, który właśnie wchodzi na rynek. Istnieje duża szansa, że znajdujący się w przestrzeni miejskiej ludzie zauważą reklamę i zechcą skorzystać z produktu jak najszybciej. Bardzo często telebimy umożliwiają zwrócenie uwagi na istotny w społeczeństwie problem. Dzięki reklamie w takiej formie jesteśmy w stanie łatwiej dotrzeć do świadomości odbiorców. 

Stwórz telebim reklamowy, który stanie się viralem

Telebim reklamowy nie musi pozostać wyłącznie zwykłą reklamą w przestrzeni publicznej. Wystarczy kreatywny pomysł, który pozwoli mu się przebić do sieci. Wtedy z telebimu będziemy korzystać podwójnie. Kluczem do sukcesu jest wyrwanie się ze schematu, codzienności i stworzenie prawdziwego dzieła sztuki. Niektóre firmy aby zdobyć uwagę odbiorców, sięgają również po tematy, które wywołują kontrowersję. Oprócz pomysłowej grafiki, warto pamiętać o tym, by odpowiednio się ona komponowała. Warto dopasować ją do przestrzeni miejskiej i zaplanować, by znalazła się w odpowiednim miejscu. Istotne będzie m.in. natężenie ruchu występujące w danej lokalizacji oraz właściwa widoczność reklamy.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz