Czas wolny

Imprezy w Bydgoszczy — piątki z muzyką lat 70.,80.,90. i najnowszymi hitami

W sercu miejskiej dżungli, gdzie rzeczywistość rozpływa się w świetlnych kaskadach, znajduje się klub, którego imprezy to nie tylko zwykłe wyjścia nocne — to podróże do innego wymiaru rozrywki. To Klub AVA 3.0, gdzie muzyka, sztuka i technologia łączą się w spektakularny taniec, a noce stają się niezapomnianymi przygodami.

Wyjątkowe imprezy w Bydgoszczy — rozpocznij weekend w Klubie AVA 3.0

Organizowane w każdy weekend imprezy w Bydgoszczy to pełna różnorodność zabaw, muzyki i klimatów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukując wyjątkowego miejsca na piątkowy wypad ze znajomymi lub w samotności, warto odwiedzić Klub AVA 3.0 przy ul. Stary Port 21. Jest to idealne miejsce w zabytkowej kamienicy. Kryje ona w swoim wnętrzu aż trzypoziomowy klub z różnorodnymi imprezami i muzyką każdej dekady.

Poziom zerowy oferuje imprezy dla tzw. Starszej Młodzieży, czyli osób po 26 r.ż., które pragną potańczyć przy hitach ze swojej młodości. Pierwsze piętro oferuje typowo klubową muzykę, zaś ostatnie przyciąga niebanalną salą z przeszklonym parkietem, z którego widać centralną część sali położonej niżej.

Klub oferuje doskonałą dawkę imprezowych doznań, które wzmacnia świetne nagłośnienie i fantastyczne oświetlenie. Imprezy prowadzone są przez DJ-ów, którzy grają same najlepsze hity. Na każdym poziomie klubu masz do dyspozycji bar z wyśmienitymi drinkami i koktajlami sporządzonymi na bazie własnych syropów oraz przerobów. W cenie biletu masz przy tym zagwarantowaną szatnie, obsługę kelnerską i barmańską oraz ochronę. Każdy odwiedzający lokal może mieć pewność, że otrzyma tu produkty oraz usługi najwyższej jakości. Impreza, w której weźmiesz udział, będzie należeć do tych najbardziej udanych. Możesz swobodnie przemieszczać się po klubie i zmieniać piętra wtedy, gdy tylko najdzie Cię na to ochota. Do Twojej dyspozycji jest aż 1000 m2 i blisko 300 miejsc siedzących.

Czy w Klubie AVA 3.0 można wynająć salę na imprezę?

Klub AVA 3.0 organizuje najlepsze imprezy w Bydgoszczy nie tylko dla ogólnej grupy klientów, ale również osób, które pragną tu urządzić prywatną imprezę. W zależności od Twoich potrzeb zorganizujesz tu imprezę urodzinową, wieczór panieński lub kawalerski. Na swoją imprezę możesz zrobić wielkie wejście. Wraz z 8 osobami możesz przyjechać do klubu wynajętą limuzyną Lincoln, w której wypijesz wyśmienite Prosecco.

Prywatna impreza odbędzie się w jednej z loży VIP lub VIP roomu. W każdym z nich znajdują się oddzielne łazienki oraz inne udogodnienia dla Twoich gości. Klub AVA 3.0 organizuje przy tym wszelkiego rodzaju imprezy firmowe. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, warto zajrzeć na stronę lokalu.

Mogą Ci się spodobać