włosy clip in
Życie codzienne

Długie włosy w biurze i na spotkanie biznesowe, czyli Clip in

Doczepiane włosy to prawdziwy hit ostatnich kilku sezonów. Noszą je zarówno gwiazdy, jak i zwykłe kobiety, które chcą odświeżyć swój wizerunek i spełnić swoje marzenie o długich włosach. Istnieje kilka metod przedłużania włosów, co ciekawe nie wszystkie z nich wymagają wielogodzinnej wizyty u fryzjera. Mowa o metodzie clip-in, która przyda nam się, gdy chcemy zmienić swoją fryzurę na większe wyjście lub np. na spotkanie biznesowe. Przy odrobinie wprawy w domowych warunkach lub z pomocą specjalisty możemy przedłużyć swoje włosy tylko na chwilę, w której chcemy prezentować się inaczej niż zawsze.

Metoda przedłużania clip-in – na czym ona polega?

Włosy clip in to pasma, które są zakończone specjalnym klipsem. To właśnie te klipsy pozwalają na połączenie doczepianych włosów z naturalnymi w szybki i bezproblemowy sposób. Taki zabieg można wykonać w salonie fryzjerskim lub samodzielnie w domu. Wystarczy zaopatrzyć się w wysokiej jakości dopinki, klamry fryzjerskie oraz odpowiedni grzebień. Pierwsze założenie dopinek samodzielnie może być trudne, jednak wystarczy odrobina wprawy, aby przed każdym większym wyjściem móc sobie w sprawny sposób doczepić włosy.

Z metody clip-in może korzystać praktycznie każda kobieta. Konieczne będzie zaopatrzenie się w doczepiane włosy, które swoim kolorem odpowiadają naszym naturalnym. Doczepiane włosy możesz stosować na specjalne okazje np. wesela, urodziny, imprezy w klubie. To także dobre rozwiązanie na codzienne wyjścia do biura oraz spotkania biznesowe. Dzięki doczepianym włosom możesz błyskawicznie zmienić swój wygląd i zaprezentować się swoim bliskim w zupełnie nowej odsłonie.

Ile kosztuje doczepianie włosów metodą clip-in?

Doczepianie włosów w salonie fryzjerskim to zabieg, który kojarzy nam się z dość wysoką ceną. Na szczęście metoda clip-in nie odstrasza swoją ceną i może sobie na nią pozwolić wiele kobiet. Głównym kosztem w tym przypadku jest zakup odpowiednich włosów doczepianych. W zależności od długości i grubości włosów cena może się znacznie wahać, jednak nie powinna ona przekroczyć 1000 zł. Dobre włosy do metody clip-in można kupić za kilkaset złotych, przy czym trzeba pamiętać, że jest to element wielorazowego użytku.

W związku z tym, że doczepiania włosów tą metodą można nauczyć się samemu, koszt takiego zabiegu jest praktycznie zerowy, jeśli już kupimy włosy i będziemy z nich korzystać raz na jakiś czas. Doczepiane włosy możesz układać w dowolny sposób bez obaw o kondycję naturalnych kosmyków. Metoda clip-in nie powinna niszczyć włosów pod warunkiem, że dobrze doczepisz sztuczne pasma i nie będziesz stosować jej dzień w dzień.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz