Zdrowie i uroda

Włosy na Nanoringi – czyli najdyskretniejsza metoda przedłużania włosów

Przedłużanie włosów zyskało w ostatnim czasie bardzo dużą popularność. Na taki zabieg decydują się nie tylko gwiazdy, ale także zwykle kobiety, które chcą odświeżyć swój wygląd. Przez wzrost popularności przedłużania włosów powstało wiele nowoczesnych metod, które pozawalają osiągnąć naprawdę naturalny i piękny efekt. Jedna z nich jest metoda Nanoring, która stosunkowo niedawno zaczęła być stosowana w salonach fryzjerskich. Ta metoda jest udoskonaleniem techniki mikroring i warto się nią zainteresować, jeśli myślisz o przedłużaniu włosów.

Na czym polega przedłużanie włosów na nanoringi?

Nanoringi to pasma włosów, które są zakończone niewielkimi pierścieniami, które mocuje się do naturalnych włosów. Aplikacja polega na przyczepianiu pojedynczych pasm włosów za pomocą małego nano-pierścienia. Tego rodzaju pierścienie są o wiele mniejsze niż mikroringi, przez co są mniej widoczne i wygodniejsze w noszeniu. Metoda przedłużania na nanorongi jest idealna dla osób o słabych i cienkich włosach, na których użycie mikrorongów mogłoby powodować uszkodzenia struktury kosmyków oraz wyglądać nienaturalnie.

Po przedłużaniu włosów tą metodą stają się one gęstsze, jednak nie uwrażliwiają się. W związku z tym, że łączenie pierścienia z włosami jest naprawdę bardzo małe, nie ma problemów z tym, aby układać włosy w kucyk, kok czy inne wysokie fryzury. Nanoringi są niewidoczne, a z racji tego, że są niewielkie, na jednym obszarze głowy można zamocować więcej pasem włosów. Włosy pod Nanoringi można nosić przez ok. 3 miesiące. Po tym czasie fryzura przez to, że naturalne włosy odrosną i nanoringi nie będą przylegać już do skalpu może nie wyglądać tak dobrze, jak na początku. Po tym czasie należy zdjąć włosy z ringami i użyć ich ponownie po jakimś czasie.

Pielęgnacja włosów przedłużanych na nanoringi

Jeśli wybierzesz dobrej jakości włosy, to bez problemu będziesz mogła użyć ich ponownie. Ważna jest jednak odpowiednia pielęgnacja pasemek podczas ich noszenia. Włosy należy myć bardzo ostrożnie, a rozczesywanie należy wykonywać specjalną szczotką. Włosy nigdy nie powinny być myte do góry nogami. Najlepiej jest myć je pod prysznicem. Rozprowadź odpowiednia ilość szamponu na dłoniach i delikatnie ugniataj włosy. Nie należy ich za bardzo pocierać, ponieważ możesz uszkodzić łączenie ringów z włosem. Jeśli to możliwe mycie ogranicz do 3 razy w tygodniu i za każdym razem nakładaj odżywkę z pominięciem punktów połączeń. Pielęgnacja przedłużanych włosów nie jest bardzo trudna, jednak należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które pomogą Ci zachować piękny wygląd fryzury.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz