Blog

Kontakt z UFO czy może paraliż senny?

Wszechświat jest niewyobrażalnie ogromny i ciągle się rozszerza. Czy więc pośród niezliczonej liczby galaktyk, planet i innych form kosmicznych tylko Ziema jest zaludniona? Większość ludzi tak właśnie myśli jednak gdzieś tam daleko na pewno musi istnieć jakaś forma życia być może na tyle inteligentna i rozwinięta, że dotarła do naszej stosunkowo małej planety.

Świadków, którzy twierdzą, że widzieli UFO (ang. Unidentified Flying Object, pol. niezidentyfikowany obiekt latający) są setki tysięcy jeśli nie miliony. Ciągle docierają do nas informacje o kręgach w zbożu tajemniczych porwaniach przez statki kosmiczne, zabitych w niewyjaśniony sposób zwierzętach rzadziej ludziach, dziwnych światłach i dźwiękach itp. Większość z tych zjawisk to rzadkie zjawiska atmosferyczne jak pioruny kuliste, błędy w obserwacji gdy np. niezidentyfikowanym obiektem latającym staje się balon meteorologiczny, prowadzone tajne badania wojskowe, lub poprostu zwykłe kłamstwa mające przyciągnąć uwagę.
Istnieja jednak nieliczne zjawiska, których nauka nie potrafi w żaden sposób wyjaśnić jak choćby incydent z krowami, które zginęły w nieznany dotąd sposób.

Co do błędów w obserwacji. Istnieje taki stan organizmu człowieka jak paraliż senny. Wyjaśnić to można jako stan, w którym ciało człowieka nadal śpi jednak mózg częściowo się już wybudził a człowiek nie może się poruszyć.

Podczas trwania tego krótkiego stanu osoba widzi wokół siebie niezwykle realistyczne zjawiska i postacie połączone z realnym odczuwaniem ich dotyku czy zapachu. Nie może się poruszyć a wszystko to dzieje się w jej głowie jednak jest to tak realistczne, że nie można odróżnić paraliżu sennego od rzeczywistości. To właśnie tutaj rodzi się wiekszość teorii o porwaniach w celach badań i spotykaniu kosmitów. Paraliż senny pojawia się kilka razy w tygodniu do kilku razy w roku u niektórych ludzi, za pierwszym razem jest to straszne uczucie jednak ludzie przyzwyczajają się do tego.

Będąc fanami teorii spiskowych nie mozna nie określić dziwnych zjawisk jako skutków prowadzonych przez wojsko badań nad najnowoczesniejszą bronią i systemami kontroli naszych mózgów. Jednak na poważnie takie tajne prace sa prowadzone i nieświadomi niczego ludzie przypisują niewyjaśnione zjawiska działaniu sił wyższych.

Pozostaje kwestia zainteresowania rządu każdą większą sprawą dotyczącą UFO. Gdy gdzieś ktoś znajdzie jakis dowód na istnienie Zielonych bardzo szybko ściąga na siebie uwagę agentów i agencji bezpieczeństwa oraz najczęściej znika w tajemniczych okolicznościach.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz