Ciekawostki

Prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Prezenty

Praktycznie każda uroczystość kojarzy nam się z prezentami. Wybieramy się na urodziny kupujemy prezent. Jesteśmy solenizantami czekamy na prezenty od zaproszonych gości. Niezależnie od wielkości imprezy, nawet w sytuacji gdy solenizant ogłasza, że nie chce żadnych prezentów, aby nie narażać gości na koszty, nie wyobrażamy sobie pójścia na przyjęcie choćby bez kwiatka czy drobnego upominku. Nie inaczej dzieje się gdy ta uroczystością jest pierwsza rocznica ślubu. obdarowywanie kogoś prezentami, jest niezmienną od lat tradycją. Jest to miły gest więc warto o nim pamiętać i nie rezygnować z niego. Przy kupnie prezentu to nie pieniądze okazują się największym problemem, a raczej jego wybór, który ma zadowolić solenizanta. Nawet bardzo tani prezent, który trafi w gust, może być strzałem w dziesiątkę. To nie cena decyduje o tym czy prezent jest trafiony.

Pierwsza rocznica ślubu

Pierwszy rok małżeństwa to czas radości i odkrywania siebie na nowo. Już nie jesteśmy chłopakiem i dziewczyną, a mężem i żoną. Zaczynamy funkcjonować w nowej roli i przyzwyczajać się do nowego stanu rzeczy. Wiele jest dla nas nowością, a odkrywanie nowego świata cieszy jak małe dziecko. Pierwsza rocznica ślubu również jest dla nas nowością. Pierwszy raz i my obchodzimy to święto. Warto więc sprawić sobie jeszcze więcej radości i obdarować ukochana osobę chociażby pamięcią i dobrym słowem.

Pomysł na prezent na pierwszą rocznicę ślubu

Własnoręcznie zrobiony prezent

Nie musi być to nic wielkiego. Czasem drobny gest znaczy więcej niż drogocenne brylanty. Prezent, w który włożyliśmy naszą pracę i całe serce jest dowodem na to, że bardzo zależy nam na drugiej osobie. Nie cena decyduje o wartości prezentu na pierwsza rocznicę ślubu, a nasze zaangażowanie i miłość.

Wycieczka

Wspólny wyjazd pozwoli wam oderwać się od obowiązków i w pełni cieszyć się pierwszą rocznica ślubu. Nawet jeden dzień spędzony tylko we dwoje, nie myśląc o pracy i domu, zaowocuje niezapomnianymi chwilami i da wam czas aby nacieszyć się tylko sobą.

Kolacja

Romantyczna kolacja w blasku świec to chyba najpopularniejszy prezent na pierwsza rocznicę ślubu. Niby nic szczególnego, ale zapewniamy, że ukochana osoba będzie zadowolona. Kolacja sprawdzi się w każdej sytuacji. Jednak kiedy wybierana jest na prezent na pierwszą rocznicę ślubu warto zadbać o to, aby partner wiedział, że nie jest to kolacja dlatego, że zapomnieliśmy, a nasz świadomy wybór i wcześniej zarezerwować stolik w wybranej restauracji.

Lampka wina w domowym zaciszu

Mamy również coś dla osób cierpiących na ciągły brak czasu i nie mogących nic z tego powodu zaplanować. Tak jak już wspominaliśmy nie cena prezentu jest ważna. najważniejsze jest to,że pamiętamy o drugiej osobie i chcemy dawać jej szczęście. Życzenia przy lampce wina, po ciężkim dniu, również zaakcentują tak ważny dzień jak pierwsza rocznica ślubu.

Powrót do przeszłości

Ten wyjątkowy dzień, jakim był wasz ślub, możecie przeżyć ponownie. Usiądźcie przed telewizorem i włącznie swój film z wesela. Przeżyć to jeszcze raz jako prezent na pierwszą rocznicę ślubu i emocje gwarantowane. Dobrze pomyśleć o tym wcześniej i może nawet zachować film właśnie do pierwszej rocznicy ślubu i właśnie wtedy odtworzyć go po raz pierwszy.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz