Motoryzacja

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Łodzi – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczanie aut to od lat jedna z najwygodniejszych wyjazdowych opcji podróży. Pojazd na wyłączność daje pełną niezależność i brak bagażowych ograniczeń.

Możliwość przejechania autem z Łodzi do centrum Warszawy jest kusząca. Będąc w takiej sytuacji warto rozważyć możliwość wypożyczenia auta od BEEP.rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-lodz/, w którym zwracasz auto tam, gdzie jest Ci wygodniej.

Wypożyczalnia samochodów BEEP.rent to coś więcej niż zwykłe pożyczenie auta

Na polskim rynku można znaleźć całkiem sporo wypożyczalni aut, które zachęcają zwiększonym limitem kilometrów, czy niskimi cenami. Niestety, wymagają one zwrotu wypożyczonego auta w miejscu, z którego ruszyliśmy, albo zniechęcają wieloma formalnościami, które należy dopełnić przed wynajmem. A gdyby tak skrócić to wszystko do minimum i jednocześnie postawić na wygodę wypożyczającego?

To samo pytanie postawiła sobie rozrastająca się firma BEEP.rent, która oferuje dość niestandardowy, ale praktyczny wynajem. Dlaczego nietypowy? Ponieważ wypożyczalnia nie posiada własnej floty aut, a udostępnia samochody, które są własnością firm, przedsiębiorców, czy osób prywatnych, które zdecydowały się zostać partnerami BEEP.rent. Rozwiązanie ma na celu zmniejszyć ilość wjeżdżających aut do danego miasta, a przy tym zwolnić zajęte miejsca parkingowe z samochodów, które chwilowo nie są potrzebne ich właścicielom. Jest to jednocześnie korzystne rozwiązanie dla każdej strony: Ty zyskujesz wygodny środek transportu, który możesz zostawić w dowolnym punkcie BEEP.rent na terenie całej Polski (i to bez dodatkowych opłat). Z kolei właściciel chwilowo nieużywanego auta może w ten sposób zarobić.

Wypożyczalnie cechują przy tym proste zasady – auto traktujesz jak własne. Dbasz zatem o jego czystość, stan techniczny i pełny bak. W przeciwnym razie nie otrzymasz pełnego zwrotu kaucji.

Jak wypożyczyć auto od BEEP.rent?

Wygoda nie ogranicza się jednak wyłącznie do zwrócenia auta tam, gdzie Ci wygodniej. W BEEP.rent stawia się na praktyczność względem samej procedury wynajmu, w której formalności zostały skrócone do minimum. Wystarczy Ci kilka minut, aby zarezerwować samochód, podpisać umowę i zapłacić za usługę.

W celu rezerwacji samochodu należy podać dokładną datę i miejsce wynajmu. Następnie spośród dostępnych w danym terminie samochodów wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Wybierasz limit kilometrów, którego wiesz, że nie przekroczysz, a następnie przechodzisz do formalności. Będziesz potrzebował do tego wyłącznie dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Opłatę można uiścić w całości lub w części – brakującą kwotę zapłacisz przy odbiorze auta u opiekuna BEEP.rent.

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz