Blog

Drobne dodatki a efekt WOW

Kompletując spójną garderobę nie powinniśmy zapominać o dodatkach. Nasz styl to nie tylko same ubrania. Wszelkie akcesoria są jego dopełnieniem, ale równie dobrze mogą być podstawą. Baza na której tworzymy stylizacje powinna być jak najbardziej uniwersalna. Dzięki temu z łatwością stworzymy nawet codzienne zestawy bez konieczności spędzania dużej ilości czasu na przeglądaniu wieszaków.

Dodatki mogą znacząco odmienić efekt końcowy. Szczególnie torebki i torby. Przy ich pomocy nadamy wyrazisty styl i podkreślimy naszą indywidualność. Z uwagi na to nie powinniśmy żałować pieniędzy na atrakcyjne dodatki. Szczególnie jeśli są bardzo dobrej jakości. Mamy wtedy pewność, że posłużą nam bardzo długo i zachowają swój pierwotny wygląd nawet przez kilka lat.

Warto jednak zaopatrzyć się również w kilka uniwersalnych rzeczy. Dzięki temu zyskujemy ogromne możliwości. Z pewnością każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie zarówno jedną dużą jak i jedną małą torebkę. Powinniśmy wybrać w tym przypadku stonowane kolory, które bez problemu dopasujemy do dowolnych ubrań. Dzięki temu zapewnimy sobie możliwość doboru odpowiednich dodatków do codziennych stylizacji.

Priorytetem staje się wtedy wygoda, ale to nie znaczy, że mamy rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Pojęcie „uniwersalne” dla każdego może oznaczać coś odrobinę innego. Torebka musi pasować do naszego stylu. Nie w każdym przypadku sprawdzi się czarna skórzana kopertówka. Czasami o wiele częściej będziemy korzystać z brązowej zamszowej torby z frędzlami w stylu hippie. Podstawą doboru dodatków powinna stać się nasza szafa. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko będzie idealnie dopasowane i w ten sposób unikniemy nietrafionych zakupów, które mogłyby być marnowaniem pieniędzy.

Świetnym rozwiązaniem są również bawełniane torby. Możemy ozdobić je dowolnymi nadrukami i rysunkami. Daje to ogromne możliwości w kwestii projektowania i wyrażania siebie. Nie mamy tu praktycznie żadnych ograniczeń. Wszystko zależy od naszej fantazji oraz umiejętności plastycznych.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz