Blog

Pomysły na udaną randkę

Randka już za chwilę, a ty nie masz pomysłu co przygotować? Spokojnie, nie jest to takie trudne jak myślisz. Randka żeby była udana wcale nie musi pochłonąć połowy twojej wypłaty, ani obyć się przy hollywoodzkim napisie. Warto sięgnąć po metody, które mimo swojej prostoty zawsze są niezawodne. Wystarczy dodać drobny szczegół od siebie, by ranka była niezapomniana. 

Piknik pod gołym niebem

Randka pod gołym niebem zawsze jest świetnym pomysłem. Oczywiście jeśli nie pada i jest ciepło, dlatego lepiej sprawdź pogodę. Co będziesz potrzebować? Na pewno koc, a najlepiej to dwa. Jeden może być do przykrycia, jeśli zrobi się chłodniej. Weź ze sobą poduszki, małe jaśki wystarczą. Jeśli chcesz wprowadzić romantyczną atmosferę to na ziemi poustawiaj świeczki. Innym sposobem, który nada piknikowi klimatu jest rozłożenie sznurka światełek ledowych. Świecące w trawie kuleczki będą wyglądać jak z bajki! Nie możesz zapomnieć też o jedzeniu i piciu. Na piknik przygotuj kanapki i drobne przekąski, takie jak świeże owoce (lub w czekoladzie), orzechy lub deskę serów. Do picia możesz przygotować lemoniadę. Randka gotowa. 

Wieczór filmowy 

Wieczór filmowy również należy do grona randek niezawodnych. Jeśli pogoda tego dnia dopisze, to wieczór filmowy możesz połączyć razem z piknikiem. Ale randka w domu również jest świetnym pomysłem. Wybierzcie razem film, który chcecie zobaczyć. Najlepiej taki, który żadne z was jeszcze nie oglądało. Nie wiesz gdzie szukać? Zajrzyj na stronę https://multifilmy.pl. Znajdziesz tam setki filmów, które idealnie nadadzą się na randkę. Drugim krokiem jest przygotowanie przekąsek. Możesz pójść w tradycyjne wybory i zrobić popcorn lub nachosy. Dla urozmaicenia możesz przygotować kilka rodzajów przekąsek i ustawić je w małych miseczkach. Jakie? Popcorn zwykły i karmelowy, mieszanka orzechów, świeże owoce i owoce w czekoladzie. 

Aktywna randka 

Jeśli należycie do tych osób, które lubią spędzać czas aktywnie, to świetnym pomysłem na randkę może być wycieczka rowerowa. Lub spacer w lesie, czy parku. Zobacz, jakie miejsca w twojej okolicy warto zobaczyć i zaplanuj trasę. Najlepiej średniej długości, tak żeby za bardzo się nie zmęczyć. W miejscu docelowym możesz zrobić piknik i urozmaicić tym randkę. 

Wieczór gier 

Jeśli jest to wasza pierwsza randka, to ciekawym pomysłem na lepsze poznanie się może być zorganizowanie wieczoru gier. Możesz wybrać typowe planszówki, lub gry, które opierają się na zadawaniu pytań. Innym pomysłem, który możesz wykorzystać to wspólne układanie puzzli. 

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz