Inne

Ściany diodowe jako oryginalna oprawa targów i imprez masowych

Wielkopowierzchniowy ekran LED to instalacja, bez której trudno wyobrazić sobie obecnie jakiekolwiek duże imprezy muzyczno-sportowe, konferencje czy targi sprzedażowe. Konstrukcja ta wzbogaca bowiem całe wydarzenie, nadając mu dodatkowych walorów estetycznych. Zastanawiasz się nad wynajmem ściany diodowej? Poznaj kluczowe zalety ekranów LED.

Nowoczesne ściany diodowe – najważniejsze funkcjonalności

Nowoczesne ściany LED to efektowna reklama wielkoformatowa, która z całą pewnością przyciągnie wzrok przybyłych na Twoją imprezę gości. Konstrukcja zbudowana jest z modułowych instalacji bez ramek, dzięki czemu może zostać ona umieszczona na dowolnej powierzchni – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Outdoorowe nośniki ledowe to doskonały sposób na zapewnienie lepszej widoczności podczas imprez, które odbywają się w plenerze. Warto zaznaczyć, że konstrukcje wykonane są z jakościowych materiałów, które cechują się długą żywotnością – nie musisz więc martwić się o niesprzyjające warunki atmosferyczne, np. ewentualne opady deszczu.

Ściany diodowe mogą zostać zintegrowane z laptopem lub komputerem, za pomocą którego ustalisz formę prezentowanych treści. Co równie ważne, instalacja może być łączona pod różnym kątem, dzięki czemu Twoja ściana przybierze dowolny kształt, m.in. płaski, wypukły, falisty czy wklęsły.

Wzbogać imprezę sportową o efektowne ściany diodowe

Producenci oferują nowoczesne ściany diodowe, które doskonale oprawią mecze oraz widowiska sportowe na halach i stadionach. Konstrukcje cechują się zachwycającą głębią obrazu w jakości przewyższającej full HD. Co więcej, video wall wyświetla materiały z dźwiękiem, prezentując widowni powtórki widowiskowych goli i emocjonujących momentów.

Co równie ważne, modułowa budowa ścian diodowych umożliwia ich prosty i wielokrotny montaż. Kabinety wykonane są bowiem z lekkich stopów metali, a ich konstrukcja wzbogacona jest o specjalistyczne, wytrzymałe mocowania.

Szukasz oryginalnych gadżetów, które przyciągną uwagę gości Twojego eventu? Wybierz ściany diodowe od Flexvision

Efektowne video wall to obecnie jeden z niezbędnych gadżetów wszelakich imprez masowych. Instalacja pozwala na oryginalne prezentowanie obrazu, zarówno treści informacyjnych, jak i materiałów reklamowych. Warto zaznaczyć, że ściany diodowe mogą przybrać różne kształty, doskonale dopasowując się do charakteru całego eventu. Planujesz organizacje imprezy? Odwiedź stronę internetową Flexvision.pl i skontaktuj się ze specjalistą, który przedstawi Ci ofertę marki.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz