Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – sposób na gładką skórę 

Choć depilacja ciała wydaje się być domeną kobiecą, to także coraz więcej mężczyzn decyduje się na zabieg. Szczególnie depilacji laserowej, dzięki której można trwale pozbyć się niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa to innowacyjna metoda na usuwanie owłosienia. Wiązka lasera przenika w głąb skóry i niszczy mieszki włosowe. Dzięki temu włosy wypadają i co ważne nie odrastają. Zobacz, jakie zalety ma depilacja laserowa i kto może z niej skorzystać. 

Jakie są zalety depilacji laserowej? 

Największą zaletą depilacji laserowej http://pasjonacipiekna.pl/depilacja-laserowa-lodz/ jest trwałość zabiegu. Co ważne, jest on nieinwazyjny i bezbolesny. Możesz co prawda odczuwać lekkie pieczenie, jednak nie jest ono rażące. Dzięki depilacji laserowej możesz raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. Z tego względu metoda ta ma sporą przewagę nad tradycyjnymi formami depilacji. Z zabiegu depilacji laserowej decyduje się korzystać nie tylko coraz więcej kobiet, ale także mężczyzn. Przy pomocy lasera możesz pozbyć się owłosienia na plecach, klatce piersiowej, czy brzuchu.  

Depilacja laserowa pozwala na pozbycie się owłosienia ze wszystkich części ciała. Co więcej, efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednak na idealnie gładką skórę będziemy musieli nieco poczekać. Włosy wypadają w różnym tempie, często w zależności od tego, w jakim stadium rozwoju były. Za to kiedy już wypadają, to gładką skórą będziemy mogli cieszyć się już na zawsze.

Depilacja laserowa to także oszczędność czasu. Niechcianego owłosienia pozbywamy się na zawsze, a maszynkę do golenia możemy wyrzucić do kosza. Co ważne, depilacja laserem nie podrażnia skóry i jest całkowicie bezpieczna. Po zakończonej serii zabiegów Twoja skóra będzie gotowa na każde niespodziewane wyjście.  

Jak przygotować się do depilacji laserowej? 

Choć depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza, nie każdy może z niej skorzystać. Niestety nie opracowano jeszcze skutecznej metody na pozbycie się jasnych włosów, takich jak blond, czy rudy. Jeśli nie jesteś pewien/a, czy laser rozprawi się z Twoimi włosami, to możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

Warto także wiedzieć, że zabieg wymaga specjalnego przygotowania. Między innymi na miesiąc przed depilacją unikaj opalania się, zarówno na słońcu, jak i w solarium. Ponadto na sam zabieg trzeba przyjść ogolonym. Pamiętaj, żeby ogolić ciało maszynką. Nie wyrywaj włosków pęsetą, ani woskiem. Na dobę przed depilacją nie powinno się także pić alkoholu, gdyż ten rozrzedza krew. 

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz