Zdrowie i uroda

Zdrowie mężczyzny – zaburzenia erekcji.

Zaburzenia erekcji – przyczyny i terapia.

Problem z regularną erekcją dotyczy w ostatnim czasie coraz większego odsetka męskiej populacji. Czy to problem naszych czasów? Z pewnością nie. Sprawność seksualna u mężczyzn w różnych epokach uzależniona była od różnych czynników. Tak jest i dziś.

Gotowość do podjęcia współżycia to nie zawsze funkcja, którą można uruchomić automatycznie. Generalnie, mężczyzna, zgodnie ze swoją naturą przeważnie jest ,,gotowy” w każdej sytuacji. Przeważnie, ale nie zawsze. Bywa, że ,,sprzęt” zawodzi i zazwyczaj nie wiadomo, z jakiego powodu. Przyczyny mogą być przeróżne. Czasem błahe, innym razem wiążą się z poważnymi problemami.

Problem z erekcją – najczęstsze przyczyny.

Problem z gotowością do regularnych kontaktów seksualnych dotyka mężczyzn w różnym wieku. Prowadzone są szczegółowe badania, w jakim wieku mężczyźni tracą zdolność utrzymywania pełnej sprawności seksualnej.

W wyniku przeprowadzonych badań, jednoznacznie należy stwierdzić, że problemy z erekcją występują zarówno u dwudziestolatków, jak i u seniorów koło siedemdziesiątki. Młody wiek nie gwarantuje pełnej sprawności seksualnej, z kolei bardziej zaawansowany wiek nie eliminuje mężczyzny jako sprawnego kochanka. 

Sam mechanizm wzwodu opiera się na pracy układu krwionośnego, brak prawidłowego dopływu krwi do poszczególnych mięśni, w tym przypadku do mięśnia prącia, uniemożliwi sprawne działanie członka. Uszkodzone naczynia krwionośne, czy to z powodu miażdżycy, czy cukrzycy mają decydujący wpływ na sprawność seksualną u mężczyzny

Zaburzenia erekcji są do wyleczenia.

Brak możliwości osiągnięcia erekcji może też wynikać z uszkodzenia układu nerwowego. W takim przypadku leczenie  należy zacząć od konsultacji z neurologiem. Odpowiednie zabiegi i ćwiczenia przywrócą z czasem pełną sprawność seksualną. Nie należy zwlekać z wizytą u specjalisty. Nieleczona dysfunkcja układu nerwowego może pozostawić w organizmie mężczyzny trwałe ślady, trudne do usunięcia. Nie warto wdrażać samowolnego leczenia, ponieważ przyjmowanie niewłaściwych medykamentów prawdopodobnie pogłębi problem i nasili objawy. Regularnie przyjmowane leki, nawet te konieczne, nie pozostają bez wpływu na zaburzenia erekcji.

Do jednych z najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji należą problemy natury psychicznej. Depresja, zaburzenia lękowe, czy nerwica mogą na długo uniemożliwić mężczyźnie osiągnięcie pełnej erekcji. W tym przypadku warto zainteresować  się ogólnie dostępnymi suplementami lub lekami na brak wzwodu https://viagra.edu.pl/. Obecnie w aptekach można bez recepty dostać leki na męskie niedomagania, oparte głównie na naturalnych składnikach. Producenci oferują leki w różnych formach. Są to najczęściej tradycyjne tabletki do połykania, są też środki przystosowane do żucia, czy w reszcie do rozgryzania. Każdy, specjalnie przygotowany specyfik ma na celu poprawienie męskiej sprawności seksualnej.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz