Blog

Kiedy potrzebujesz czasowo własnego kontenera na śmieci w Krakowie

W jakim momencie nas potrzebujesz?

Jest wiele sytuacji życiowych, w których potrzebujesz dużego kontenera, do którego trafią odpady po remoncie, gruz, śmieci czy meble z likwidowanego właśnie mieszkania, odpady zielone z działki lub ogrodu, które psują Ci estetykę i zajmują zbyt wiele miejsca. Planujesz porządki w piwnicy, biurze, magazynie? Twoim zmartwieniem jest konieczność pozbycia się papy, resztek materiałów z ocieplania budynku czy innych prac budowlanych?

Potrzebujesz kontenera na odpady, kogoś kto go dostarczy i wywiezie.

Tym kimś jest firma Redskip.

Skontaktuj się z nami, a pozbędziesz się problemu w przenośni i dosłownie.

Jakie rodzaje kontenerów oferujemy?

– kontener gruzowy KP5 – o pojemności 4-5 m³ – do gruzu, ziemi, przy niewielkich remontach (wymiary: 0,7 x 1,68 x 3,4m)

– najczęściej wybierany przez klientów kontener na śmieci KP7 – o pojemności 6,5-7m³ – przy porządkach w domu, garażu, piwnicy, ogrodzie (wymiary: 1,1 x 1,68 x 3,4m)

– kontener KP10 – o pojemności 10m³- do materiałów izolacyjnych (wymiary: 1,6 x 1,8 x 3,5m) – skontaktuj się z nami, bo nie jest dostępny we wszystkich lokalizacjach naszej firmy

– kontener KP14 – o pojemności 14m³ – do materiałów izolacyjnych, folii, makulatury, rzeczy o dużych gabarytach (wymiary: 1,8 x 2,45 x 3.8m) – również w niektórych lokalizacjach

– kontener KP36 – o pojemności 36m³ – do odpadów komunalnych, folii, makulatury, przedmiotów wielkogabarytowych (wymiary: 2,4 x 2,34 x 6,5m) – dostępny w niektórych lokalizacjach

Na jak długo można zamówić kontener?

Dopasowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb. Istnieją miejsca, gdzie można zaparkować tylko na 30 minut, zapełnić kontener i odjechać. Kiedy potrzeba więcej czasu załatwienie pozwolenia na zajęcie pasa ruchu leży wtedy po stronie klienta (na naszej stronie internetowej http://www.redskip.pl/krakow/ znajdziesz adresy urzędów w Krakowie zajmujących się wydawaniem pozwoleń), niemniej jednak standardowo wynajmujesz pojemnik od jednego dnia roboczego do nawet kilku tygodni. Ustalamy to w zależności od potrzeb. Kontener podstawiamy następnego dnia roboczego po zamówieniu i sfinalizowaniu płatności, czego możesz dokonać na naszej stronie internetowej i przez system płatności internetowych.

Jak segregować śmieci do wywozu?

Bezwzględnie nie możemy składować do kontenera: odpadów komunalnych, lodówek, zamrażarek, baterii i akumulatorów, odpadów medycznych, telewizorów i monitorów, drukarek, kserokopiarek i skanerów, opon, eternitu czy azbestu. Najprościej, gdy podasz nam grupę odpadów, z jakimi masz do czynienia, kierując się wskazówkami na stronie internetowej (czysty gruz, odpady poremontowe; odpady zielone; śmieci, meble i inne odpady zmieszane; inne – papa, izolacyjne itp.)

Redskip wywiezie Twoje śmieci jednorazowo lub w ramach umowy stałej, niezależnie czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz firmę. Wiele lokalizacji, ale jeden numer kontaktowy i jedna osoba zajmująca się Twoim zleceniem to także zaleta. Oferujemy konkurencyjne ceny i rzetelność potwierdzoną przez zadowolonych klientów.

Zapraszamy na naszą stronę www. redskip.pl gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z wywozem gruzu, śmieci, mebli i prawie wszystkiego, czego chcesz się pozbyć.

Mogą Ci się spodobać

Dodaj komentarz